هزینه تولید محتوای سایت و تعرفه های آن در مستر تکست

سعی تیم مستر تکست برای قیمت گذاری هزینه تولید محتوا ، دوری از پیچیدگی قیمت گذاری بوده است. به همین دلیل تنها معیار و تفاوت در هزینه تولید محتوا تعداد کلمات مورد نظر شما می باشد. و از بقیه نظرها پروسه تولید محتوا کاملا به صورت یکسان صورت می گیرد و در تمامی پروژه ها محتوای بهینه سازی شده و با نگارش روان و درست همراه با رعایت تمامی اصول بازاریابی محتوا تحویل شما عزیزان داده خواهد شد.

تعرفه پکیج های تولید محتوای مسترتکست

محتوای 2000 کلمه ای

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

طراحی استراتژی محتوا برای سایت شما

هر ماه 7 مقاله با برنامه از قبل طراحی شده

هر مقاله بین 1900  تا  2100 کلمه

بهینه سازی محتوا به صورت تخصصی

50 هزار تومان

محتوای 1000 کلمه ای

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

طراحی استراتژی محتوا برای سایت شما

هر ماه 10 مقاله با برنامه از قبل طراحی شده

هر مقاله بین 900 تا 1100 کلمه

بهینه سازی محتوا به صورت تخصصی

30 هزار تومان

محتوای 300 کلمه ای

پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب

طراحی استراتژی محتوا برای سایت شما

هر ماه 7 مقاله با برنامه از قبل طراحی شده

هر مقاله بین 250  تا  350  کلمه

بهینه سازی محتوا به صورت تخصصی

10 هزار تومان

در سال های قبل هزینه تولید محتوا مشخص نبود و نمی توانستید تشخیص دهید که تعرفه تولید محتوا در چه بازه قیمتی می باشد و اصلا اینکه به چه صورت محاسبه می شود! سایت های کمی بودند که برای تولید محتوای ارزشمند هزینه می کردند. برای مثال یکی از آن سایت ها دیجی کالا بود که با نقد و بررسی کالاهای مختلف مخاطب هدف محصولات خود را جذب کرد و با ادامه همان روند موجب وفاداری مشتریان به سایتشان شد.

ولی در سال های اخیر به دلیل گسترش فضای کسب و کار اینترنتی در ایران و بالا رفتن علم و دانش مدیران سایت در این زمینه ، صاحبان کسب و کارهای اینترنتی به این نتیجه رسیدند که راهی جز تولید محتوای ارزشمند و غیر کپی برای سایتشان ندارند . و در همین راستا با توجه به درخواستشان برای استخدام مترجم ، بازار بزرگی در زمینه ترجمه مقالات از سایت های خارجی شکل گرفت . ولی متاسفانه به دلیل اینکه افرادی که مسئولیت ترجمه را به عهده می گرفتند تخصصی در زمینه بازاریابی محتوا و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو نداشتند ، نتیجه لازم به دست نمی آمد .

اما امروزه خوشبختانه تیم های متخصص همانند تیم مسترتکست که به صورت تخصصی در زمینه بازاریابی محتوا فعالیت می نمایند باعث شدند تا تعرفه تولید محتوا در سراسر ایران یک بازه مشخصی پیدا کند و با سیستم های اختصاصی و رقابتی توانستند هزینه تولید محتوا را تا حد زیادی کاهش دهند و با کمک به سایت های مختلف توسط تیم آموزش دیده در این زمینه ، علاوه بر بالا بردن کیفیت کار ، هزینه تولید محتوا را به حد معقول و منطقی آن برسانند . تا جایی که حتی سایت هایی که به تازگی شروع به فعالیت کرده اند بتوانند از خدمات تولید محتوای تخصصی استفاده نمایند،  که مستقیما تاثیر در گسترش کسب و کار آن ها در فضای وب دارد.

اگر دقت کنید در 2 سال اخیر با گسترش دانش بازاریابی محتوا و کاهش هزینه تولید محتوا ، کیفیت فضای وب ایران به شکل چشمگیری افزایش پیدا کرد و دیگر مثل قدیم اینطور نیست که شما در مورد مطلبی در گوگل جستجو کنید و تمامی سایت هایی که در نتایج جستجو می آیند حاوی یک مطلب کپی شده باشند! و این موضوع را مدیون کاهش تعرفه تولید محتوا و افزایش افراد متخصص در زمینه کسب و کارهای اینترنتی می باشیم.