خدمات بازاریابی محتوا

هر زمانی که شما با تولید محتوای ارزشمند ، حال به صورت متن ، تصویر ، ویدئو و هر حالتی دیگری باعث شدید که توجه شخصی به کسب و کار شما جلب شود و تبدیل به مشتری کسب و کار شما شود ، شما دانسته و یا ندانسته بر روی آن شخص و یا اشخاص بازاریابی محتوا انجام داده اید و توانسته اید از طریق تولید محتوا به افزایش فروش کسب و کار خود کمک کنید.

حال انجام بازاریابی محتوا نیاز به تخصص و زمان کافی دارد و تیم مسترتکست با افراد متخصص در این زمینه در کنار شما خواهد بود تا با انجام بازاریابی محتوا بر روی مخاطبان کسب و کار شما و جذب مخاطب هدف باعث گسترش کسب و کار شما شود.

تولید محتوا به صورت کتاب الکترونیکی و خبرنامه

 

بیش از 90 درصد از افرادی که یک سایت را در نتایج جستجو پیدا می کنند ، پس از خروج دیگر به آن سایت بازنمی گردند! به همین دلیل اکثر سایت های موفق سعی می کنند به هر روشی شده این بازدیدکنندگان بالقوه را مجددا به سایتشان بازگردانند. که یکی از این روش های ایجاد خبرنامه و یک سیستم ایمیل مارکتینگ برای سایتشان می باشد. که معمولا در این روش با ارائه یک کتاب الکترونیکی بسیار ارزشمند سعی در گرفتن ایمیل مشتری دارند. و مشتری هم برای دریافت این کتاب ارزشمند و دریافت آن در ایمیلش ، با کمال میل و از روی رضایت شخصی ایمیل فعال خود را وارد می نماید و شما در همانجا می توانید از طریق ایجاد گزینه ای ، بپرسید که آیا مایل به دریافت ایمیل های بیشتر در آن زمینه هستید؟ و برای بازدیدکنندگانی که مایل هستند می توانید برنامه ای به صورت روزانه ، هفتگی و یا ماهیانه برای تولید محتوا و ارسال از طریق ایمیل طراحی نمایید .